НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 5 січня 2017 року N 11

м. Київ

Про видачу ліцензії з виробництва електричної енергії ТОВ "САНЛАЙТ ЕНЕРДЖІ"

Відповідно до законів України "Про електроенергетику", "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САНЛАЙТ ЕНЕРДЖІ" (код ЄДРПОУ 40297214, м. Дніпро, вул. Павла Нірінберга, буд. 10) ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

За видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яка має бути сплачена до Державного бюджету України (код бюджетної класифікації 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг"), у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення.

 

В. о. Голови НКРЕКП

Р. Машляківський
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали