Додаткова копія: Про видачу ліцензії з захоронення побутових відходів МКП "ЧЕРНІВЦІСПЕЦКОМУНТРАНС"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 2 березня 2018 року N 266

м. Київ

Про видачу ліцензії з захоронення побутових відходів МКП "ЧЕРНІВЦІСПЕЦКОМУНТРАНС"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг" та "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати МІСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ЧЕРНІВЦІСПЕЦКОМУНТРАНС" (код ЄДРПОУ 31887442) ліцензію на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів за місцем провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів - м. Чернівці, вул. Чорнівська.

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

 

Голова НКРЕКП

Д. Вовк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали