НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 листопада 2011 року N 2286

м. Київ

Про видачу ПАТ "КИЇВГАЗ" ліцензій на розподіл природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Видати ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КИЇВГАЗ" (код ЄДРПОУ 03346331, м. Київ, вул. Кіквідзе, буд. 4-б) ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом на території м. Києва в зоні розташування газопроводів, що перебувають у користуванні ПАТ "КИЇВГАЗ", строком дії з 14.12.2011 по 13.12.2016.

2. Зобов'язати ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КИЇВГАЗ" дотримуватись вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом, зокрема щодо виконання зобов'язань, що виникли при провадженні ліцензованої діяльності у 2009 - 2011 роках, з урахуванням тарифів на транспортування природного газу розподільними трубопроводами та постачання природного газу за регульованим тарифом.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали