Додаткова копія: Про видачу ПАТ "НСТУ", м. Київ (позивні: "Українське радіо", "Радіо "Промінь", "Українське радіо.Пульс"), дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 2 серпня 2018 року N 1211

Про видачу ПАТ "НСТУ", м. Київ (позивні: "Українське радіо", "Радіо "Промінь", "Українське радіо.Пульс"), дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення

Розглянувши заяви ПАТ "НСТУ", м. Київ (позивні: "Українське радіо", "Радіо "Промінь", "Українське радіо.Пульс"), вх. N 16/3796 від 04.06.2018, N 16/4652 від 01.08.2018, про видачу дозволу на тимчасове мовлення у м. Волноваха, м. Костянтинівка, м. Часів Яр Донецької області, с-щі Широкий, м. Попасна, с. Бахмутівка Луганської області (ефірне радіомовлення), керуючись Законами України "Про телебачення і радіомовлення", "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Порядком видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умовами дозволу та порядком здійснення нагляду за додержанням законодавства про телебачення і радіомовлення телерадіоорганізаціями, що здійснюють тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення на підставі відповідного дозволу, затвердженим рішенням Національної ради від 01 березня 2018 року N 288 (Порядок N 288), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29 березня 2018 року за N 386/31838, Переліком адміністративно-територіальних одиниць, у яких шляхом наземного ефірного аналогового та/або цифрового мовлення поширюються програми держави-агресора та може здійснюватися тимчасове мовлення з використанням радіочастотного ресурсу України, в тому числі аналогове мовлення на підставі дозволу, виданого Національною радою, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року N 309-р (Перелік N 309-р), висновками УДЦР, Національна рада вирішила:

1. Видати ПАТ "НСТУ", м. Київ (позивні: "Українське радіо"), дозвіл на тимчасове мовлення з використанням частоти 88,7 МГц у м. Волноваха, 0,873 МГц у м. Часів Яр Донецької області, 106,9 МГц у с-щі Широкий, 102,5 МГц у м. Попасна Луганської області.

2. Видати ПАТ "НСТУ", м. Київ (позивні: "Радіо "Промінь"), дозвіл на тимчасове мовлення з використанням частоти 103,1 МГц у м. Костянтинівка Донецької області.

3. Видати ПАТ "НСТУ", м. Київ (позивні: "Українське радіо.Пульс"), дозвіл на тимчасове мовлення з використанням частоти 104,0 МГц у с. Бахмутівка Луганської області.

4. Умови дозволу на тимчасове мовлення згідно з додатком* до цього рішення.


* Не наводиться.

5. Строк дії дозволу на тимчасове мовлення - 1 рік з дати прийняття рішення.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, представників Національної ради, контролю та аналізу телерадіомовлення і юридичне.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали