МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 квітня 2012 року N 682/5

Про видачу, переоформлення, анулювання та визнання недійсними ліцензій на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)

Відповідно до статей 10, 11, частини третьої статті 14, статті 16 та абзацу другого частини першої статті 21 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Ліцензійних умов провадження господарської діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), затверджених наказом Міністерства юстиції України від 14.10.2011 N 3176/5 (Умови N 3176/5), зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 17.10.2011 за N 1196/19934, та за підсумками розгляду заяв та документів, поданих до Міністерства юстиції України, для видачі, переоформлення та анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), наказую:

1. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) фізичній особі - підприємцю:

• Дмитроченко Світлані Миколаївні;

• Олійнику Ярославу Анатолійовичу;

• Шульзі Дмитру Леонідовичу;

• Клименку Олександру Юрійовичу;

• Басюлі Власу Вікторовичу;

• Артюху Юрію Володимировичу;

• Тренченкову Олексію Миколайовичу;

• Піддубку Дмитру Євгеновичу;

• Горніцькому Сергію Івановичу;

• Неватос Юлії Станіславівні;

• Власюку Валерію Вячеславовичу;

• Цвітненку Дмитру Миколайовичу;

• Біленку Роману Івановичу.

2. Переоформити ліцензію серії АВ N 397202 від 03.07.2008, видану Григоренко Ользі Михайлівні на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), у зв'язку зі зміною місця проживання фізичної особи - підприємця.

3. Визнати недійсною ліцензію серії АВ N 397202 від 03.07.2008, видану Григоренко Ользі Михайлівні на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), у зв'язку з її переоформленням.

4. Визнати недійсною ліцензію серії АВ N 547979 від 13.01.2011, видану Костюку Володимиру Богдановичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), у зв'язку із не переоформленням ліцензії у встановлений законодавством строк.

5. Визнати недійсною ліцензію серії АВ N 600611, оформлену Рибіну Денису Юрійовичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), у зв'язку із пропуском встановленого законодавством строку для отримання оформленої ліцензії.

6. Визнати недійсною ліцензію серії АВ N 600655, оформлену Остапенку Юрію Миколайовичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), у зв'язку із пропуском встановленого законодавством строку для отримання оформленої ліцензії.

7. Анулювати ліцензію серії АГ N 594849 від 18.04.2011, видану фізичній особі - підприємцю Афіцькому Віталію Борисовичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), на підставі заяви ліцензіата про анулювання ліцензії.

8. Управлінню з питань банкрутства Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу забезпечити оформлення ліцензій та внесення запису про видачу, переоформлення, анулювання та визнання недійсними відповідних ліцензій до ліцензійного реєстру.

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Чижмарь К. І.

 

Міністр

О. Лавринович

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали