МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 червня 2012 року N 897/5

Про видачу, переоформлення, визнання недійсними, анулювання та відмову у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)

Відповідно до статей 10, 11, 16, абзаців другого та четвертого частини першої статті 21 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Ліцензійних умов провадження господарської діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), затверджених наказом Міністерства юстиції України від 14.10.2011 N 3176/5 (Умови N 3176/5), зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 17.10.2011 за N 1196/19934, та за підсумками розгляду заяв та документів, поданих до Міністерства юстиції України, для видачі, переоформлення та анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) наказую:

1. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) фізичній особі - підприємцю:

Бершадському Сергію Миколайовичу;

Котику Руслану Олександровичу;

Залуцькій Олені Сергіївні;

Осадчому Олександру Сергійовичу;

Мартиненко Наталії Михайлівні;

Болтіку Сергію Михайловичу;

Шаповал Людмилі Валентинівні;

Бондарчуку Олександру Петровичу;

Черненченку Денису Альбертовичу;

Штельманчуку Михайлу Сергійовичу;

Пителю Андрію Леонідовичу;

Міщенко Яніні Олегівні;

Борисовій Марині Анатоліївні;

Павленку Володимиру Івановичу;

Дубачу Івану Володимировичу;

Полякову Сергію Миколайовичу;

Тоцькому Борису Миколайовичу.

2. Переоформити ліцензію серії АВ N 521552 від 12.07.2010, видану Анапріюку Андрію Сергійовичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), у зв'язку зі зміною місця проживання фізичної особи - підприємця.

3. Визнати недійсною ліцензію серії АВ N 521552 від 12.07.2010, видану Анапріюку Андрію Сергійовичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), у зв'язку з її переоформленням.

4. Визнати, що ліцензія серії АВ N 456579 від 27.05.2009, видана Кобець Вікторії Вікторівні на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), є недійсною у зв'язку із непереоформленням ліцензії у встановлений законодавством строк.

5. Анулювати ліцензію серії АВ N 482101 від 29.09.2009, видану фізичній особі - підприємцю Воловоденку Олексію Вікторовичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), на підставі заяви ліцензіата про анулювання ліцензії.

6. Анулювати ліцензію серії АВ N 470367 від 20.04.2010, видану фізичній особі - підприємцю Пилипчук Наталії Володимирівні на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), на підставі наявності в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців відомостей про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця. Рішення про анулювання ліцензії набирає чинності через 30 днів з дня прийняття.

7. Анулювати ліцензію серії АВ N 547891 від 24.11.2010, видану фізичній особі - підприємцю Нікіщенко Марині Ігорівні на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), на підставі наявності в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців відомостей про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця. Рішення про анулювання ліцензії набирає чинності через 30 днів з дня прийняття.

8. Відмовити у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) Слюсаренку Андрію Володимировичу у зв'язку із невідповідністю заявника згідно з поданими документами Ліцензійним умовам (Умови N 3176/5), встановленим для даного виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про видачу ліцензії, в частині відсутності свідоцтва про присвоєння кваліфікації арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора).

9. Управлінню з питань банкрутства Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу забезпечити оформлення ліцензій та внесення запису про видачу, переоформлення, визнання недійсними та анулювання відповідних ліцензій до ліцензійного реєстру.

10. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Чижмарь К. І.

 

Міністр

О. Лавринович

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали