Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про видачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "УКРАЇНСЬКА ОХОРОННО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ" ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.05.2019 р. N 788

Про видачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "УКРАЇНСЬКА ОХОРОННО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ" ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)

За результатами розгляду заяви ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ОХОРОННО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ" про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) від 19.04.2019 N 72 (вх. N П 979 від 22.04.2019) та доданих до неї документів, відповідно до пункту 3 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", статей 6, 36 Закону України "Про страхування", пункту 1 частини другої статті 6 (Закон N 222-VIII) та частин сьомої (Закон N 222-VIII), восьмої (Закон N 222-VIII), дванадцятої статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), підпунктів 9 (Положення N 1070/2011) та 12 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Положення N 1070/2011), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 N 913 (Постанова N 913), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Видати ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "УКРАЇНСЬКА ОХОРОННО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ" (місцезнаходження: 03056, м. Київ, вулиця Борщагівська, будинок 145; код за ЄДРПОУ 23734213) ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) у частині проведення добровільного:

страхування від нещасних випадків;

медичного страхування (безперервного страхування здоров'я);

страхування здоров'я на випадок хвороби;

страхування наземного транспорту (крім залізничного);

страхування вантажів та багажу (вантажобагажу);

страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ;

страхування майна (іншого, ніж передбачено пунктами 5 - 9 статті 6 Закону України "Про страхування");

страхування відповідальності перед третіми особами (іншої, ніж передбачена пунктами 12 - 14 статті 6 Закону України "Про страхування");

страхування кредитів (у тому числі відповідальності позичальника за непогашення кредиту);

страхування фінансових ризиків;

страхування виданих гарантій (порук) та прийнятих гарантій;

страхування медичних витрат.

2. Зареєструвати АТ "УОСК" Правила добровільного страхування від нещасних випадків, Правила добровільного медичного страхування (безперервного страхування здоров'я), Правила добровільного страхування здоров'я на випадок хвороби, Правила добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного), Правила добровільного страхування вантажів та багажу (вантажобагажу), Правила добровільного страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ, Правила добровільного страхування страхування майна (крім залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту), вантажів та багажу (вантажобагажу)), Правила добровільного страхування відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)), Правила добровільного страхування кредитів (у тому числі відповідальності позичальника за непогашення кредиту), Правила добровільного страхування фінансових ризиків, Правила добровільного страхування виданих гарантій (порук) та прийнятих гарантій, Правила добровільного страхування медичних витрат, затверджені наказом Генерального директора АТ "УОСК" N 7 від 08.04.2019 Ситніковим К. О.

3. Департаменту страхового регулювання та нагляду забезпечити внесення інформації про видачу ліцензій до Державного реєстру фінансових установ.

4. АТ "УОСК" здійснити плату за видачу ліцензій у розмірі 1921 грн за кожну ліцензію, визначену в пункті 1 цього розпорядження, не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг у мережі Інтернет за такими реквізитами:

код класифікації доходів бюджету 22011800 "Плата за ліцензії та сертифікати, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності" із застосуванням відомчої ознаки "42";

рахунок 34319896042582;

МФО 899998;

отримувач УК у Солом'янському р-ні / Солом'янський р-н / 22011800;

ЄДРПОУ 38050812;

банк отримувача Казначейство України (ЕАП).

АТ "УОСК" може поінформувати Нацкомфінпослуг про здійснення оплати за видачу ліцензій листом (у довільній формі) на адресу Нацкомфінпослуг: 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3, або через офіційний інтернет-сайт Нацкомфінпослуг, рубрики "Електронна взаємодія" - "Повідомити про сплату за ліцензію", електронна адреса: license@nfp.gov.ua.

5. Управлінню забезпечення діяльності Голови та членів Комісії забезпечити оприлюднення рішення на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг у мережі Інтернет не пізніше наступного робочого дня після прийняття рішення.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Нацкомфінпослуг Максимчук О. В.

 

В. о. Голови Комісії

О. Максимчук

 

Протокол засідання Комісії
від 07 травня 2019 р. N 38
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали