НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 22 травня 2012 року N 702

Про видачу Свідоцтва про реєстрацію об'єднання як саморегулівної організації, що об'єднує юридичних осіб, що здійснюють професійну діяльність на фондовому ринку, а саме - діяльність з торгівлі цінними паперами Асоціації "Українські фондові торговці"

Відповідно до пунктів 14 та 141 частини першої статті 7 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", статті 48 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок", Положення про саморегулівні організації професійних учасників фондового ринку, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку 17.02.2009 N 125, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.05.2009 за N 458/16474, та на підставі розгляду заяви та поданих документів Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Видати Асоціації "Українські фондові торговці" (далі - АУФТ) строком на 5 років Свідоцтво про реєстрацію об'єднання як саморегулівної організації, що об'єднує юридичних осіб, що здійснюють професійну діяльність на фондовому ринку, а саме - діяльність з торгівлі цінними паперами.

2. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Ю. Жулій) забезпечити опублікування цього рішення у офіційному виданні відповідно до законодавства.

3. Управлінню інформаційних технологій (А. Заїка) забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

4. Члену Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Тарасенку забезпечити повідомлення АУФТ про прийняте рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Тарасенка.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв


 

Протокол засідання Комісії
від 22 травня 2012 р. N 24

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали