НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

від 14 червня 2012 року N 742

м. Київ

Про видачу ТОВ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ліцензій з виробництва електричної енергії, з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом та з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії

Згідно з повноваженнями, наданими законами України "Про електроенергетику", "Про теплопостачання", "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Указом Президента України від 23.11.2011 N 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" (Положення N 1059/2011), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, постановляє:

Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" (код ЄДРПОУ 37739041, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28, оф. 20) ліцензії на право провадження діяльності з:

виробництва електричної енергії на території України строком дії 10 років;

постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом на території України строком дії 5 років;

виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії на території України строком дії 5 років.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали