Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про видачу ТОВ "Телеканал "ПРЯМИЙ", м. Київ (логотип "ПРЯМИЙ"), дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 18 липня 2019 року N 907

Про видачу ТОВ "Телеканал "ПРЯМИЙ", м. Київ (логотип "ПРЯМИЙ"), дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення

Розглянувши заяву ТОВ "Телеканал "ПРЯМИЙ", м. Київ (логотип "ПРЯМИЙ"), вх. N 16/2990 від 03.06.2019, про видачу дозволу на тимчасове мовлення у смт Чаплинці Херсонської області (цифрове наземне телевізійне мовлення), керуючись Законами України "Про телебачення і радіомовлення", "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Порядком видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умовами дозволу та порядком здійснення нагляду за додержанням законодавства про телебачення і радіомовлення телерадіоорганізаціями, що здійснюють тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення на підставі відповідного дозволу, затвердженим рішенням Національної ради від 01.03.2018 N 288 (Порядок N 288), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.03.2018 за N 386/31838, Переліком адміністративно-територіальних одиниць, в яких шляхом наземного ефірного аналогового та/або цифрового мовлення поширюються програми держави-агресора та може здійснюватися тимчасове мовлення з використанням радіочастотного ресурсу України, в тому числі аналогове мовлення, на підставі дозволу, виданого Національною радою з питань телебачення і радіомовлення, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 N 309-р (Перелік N 309-р), висновками УДЦР, Національна рада вирішила:

1. Видати ТОВ "Телеканал "ПРЯМИЙ", м. Київ (логотип "ПРЯМИЙ"), дозвіл на тимчасове мовлення з використанням 50 ТВК у смт Чаплинці Херсонської області (стандарт DVB-T/T2).

2. Умови дозволу на тимчасове мовлення згідно з додатком* до цього рішення.


* Не наводиться.

3. Рішення Національної ради від 26.07.2018 N 1142 "Про видачу ТОВ "Телеканал "ПРЯМИЙ", м. Київ (логотип "ПРЯМИЙ"), дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення" (Рішення N 1142) вважати недійсним.

4. Строк дії дозволу на тимчасове мовлення - 1 рік з дати прийняття рішення.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: радіочастотного ресурсу та технічного контролю, ліцензування, представників Національної ради, контролю та аналізу телерадіомовлення і юридичне.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення С. Костинського.

 

Заступник голови Національної ради

У. Фещук

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали