Додаткова копія: Про видачу ТОВАРИСТВУ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "МАКРОС" ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.12.2017 р. N 4411

Про видачу ТОВАРИСТВУ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "МАКРОС" ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)

За результатами розгляду заяви ТОВАРИСТВА З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "МАКРОС" про отримання ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) від 23.11.2017 N 95 (вх. від 23.11.2017 N 9508/СК) та доданих до неї документів, відповідно до пункту 3 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", статей 6, 17, 36 Закону України "Про страхування", пункту 1 частини другої статті 6 (Закон N 222-VIII), частин сьомої (Закон N 222-VIII), восьмої (Закон N 222-VIII), дванадцятої статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), підпункту 12 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070 (Положення N 1070/2011), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 N 913 (Постанова N 913), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Видати ТОВАРИСТВУ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "МАКРОС" (місцезнаходження: 01001, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 44, приміщення 4; код за ЄДРПОУ 40372186) (далі - Товариство) ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) у частині проведення:

добровільного страхування залізничного транспорту;

добровільного страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту);

добровільного страхування відповідальності власників повітряного транспорту (включаючи відповідальність перевізника);

добровільного страхування відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника);

добровільного страхування повітряного транспорту;

добровільного страхування фінансових ризиків.

2. Зареєструвати Товариству Правила добровільного страхування залізничного транспорту, Правила добровільного страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту), Правила добровільного страхування відповідальності власників повітряного транспорту (включаючи відповідальність перевізника), Правила добровільного страхування відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника), Правила добровільного страхування повітряного транспорту, Правила добровільного страхування фінансових ризиків.

3. Департаменту страхового регулювання та нагляду забезпечити внесення інформації про видачу ліцензій до Державного реєстру фінансових установ.

4. Плата за видачу ліцензій зараховується до місцевих бюджетів за кодом класифікації доходів бюджету 22011800 "Плата за ліцензії та сертифікати, що сплачуються ліцензіатами за місцем здійснення діяльності" із застосуванням відомчої ознаки "42", рахунок 33212896742011, МФО 820019, отримувач УК у Шевченківському р-ні / Шевченківський р-н у м. Києві, ЄДРПОУ 37995466, банк отримувача ГУДКСУ у місті Києві.

5. Управлінню забезпечення діяльності Голови та членів Комісії забезпечити оприлюднення рішення на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг у мережі Інтернет не пізніше наступного робочого дня після прийняття рішення.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Нацкомфінпослуг Максимчук О. В.

 

Голова Комісії

І. Пашко

 

Протокол засідання Комісії
від 05 грудня 2017 р. N 145
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали