Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про видачу товариству з обмеженою відповідальністю "ТЕПЛОСЕРВІС АНДРІЇВКА" ліцензії на провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) мережами

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.07.2019 р. N 35-л

Про видачу товариству з обмеженою відповідальністю "ТЕПЛОСЕРВІС АНДРІЇВКА" ліцензії на провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) мережами

Керуючись Законами України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон), "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", постановами Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 N 609 "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Постанова N 609), від 30.01.2019 N 47 "Про затвердження Порядку внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відомостей про ліцензування виду господарської діяльності, документи дозвільного характеру" (Постанова N 47), враховуючи документи, додані здобувачем ліцензії - товариством з обмеженою відповідальністю "ТЕПЛОСЕРВІС АНДРІЇВКА" (ідентифікаційний код - 40690401) до заяви від 12.07.2019 N 17 про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами, та протокол засідання комісії Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької обласної державної адміністрації з ліцензування від 16.07.2019 N 08-35/2019, зобов'язую:

1. Видати здобувачу ліцензії - товариству з обмеженою відповідальністю "ТЕПЛОСЕРВІС АНДРІЇВКА" (ідентифікаційний код - 40690401) ліцензію на провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами.

2. Вважати, що ліцензія видається на необмежений строк.

3. Департамент житлово-комунального господарства та будівництва обласної державної адміністрації здійснити подальше оформлення ліцензії відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Запропонувати здобувачу ліцензії:

1) у строки, що передбачені Законом (Закон N 222-VIII), внести плату за видачу ліцензії (в розмірі 10 відсотків від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день видання цього розпорядження) за такими розрахунковими реквізитами:

рахунок: 31413511008001;

одержувач: ГУК у Запорізькій області / Запорізька область / 22010200;

код ЄДРПОУ: 37941997;

код класифікації: 22010200 "Плата за ліцензії на певні види господарської діяльності та сертифікати, що видаються Радою Міністрів Автономної Республіки Крим, виконавчими органами місцевих рад і місцевими органами виконавчої влади";

банк одержувача: Казначейство України (ЕАП);

МФО: 899998;

2) надати Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва обласної державної адміністрації документ, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії (копію квитанції, виданої банком, копію платіжного доручення з відміткою банку, квитанцію з платіжного термінала, квитанцію (чек) з поштового відділення зв'язку).

5. Керівника апарату облдержадміністрації забезпечити надання заархівованої електронної версії цього розпорядження до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації у день його видання.

6. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному вебсайті облдержадміністрації на наступний робочий день після його видання.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації відповідно до функціонального розподілу обов'язків.

 

Тимчасово виконувач
обов'язків голови

Е. Слепян
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали