ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСПЕКТОР ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 08.05.2012 р. N 15-3-2-14/4045

Головним державним інспекторам ветеринарної медицини Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя


Про видачу ветеринарних документів на готові харчові продукти тваринного походження

На виконання доручення Прем'єр-міністра України Азарова М. Я. від 27.03.2012 N 14053/0/1-12 та за результатами проведеного засідання круглого столу з Європейською Бізнес Асоціацією від 12.04.2012 щодо спрощення процедури документального супроводження готової молочної продукції під час її перевезення по території України повідомляємо.

Для внутрішньодержавного обігу готових харчових продуктів тваринного походження офіційні (уповноважені) лікарі ветеринарної медицини видають відповідний ветеринарний документ на кожну партію готових харчових продуктів, який залишається на потужностях з їх виробництва.

У подальшому обіг харчових продуктів має проводитися за наявності декларації виробника, що видана відповідно до статті 21 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів", у якій виробник зазначає номер та дату видачі ветеринарного документа.

 

Перший заступник

В. М. Горжеєв

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали