МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 квітня 2012 року N 635/5

Про видачу, визнання недійсною та анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)

Відповідно до статей 10, 11, 16, абзацу другого частини першої статті 21 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Ліцензійних умов провадження господарської діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), затверджених наказом Міністерства юстиції України від 14.10.2011 N 3176/5 (Умови N 3176/5), зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 17.10.2011 за N 1196/19934, на підставі листа управління у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області від 27.03.2012 N 6/1929вх та за підсумками розгляду заяв та документів, поданих до Міністерства юстиції України, для видачі та анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), наказую:

1. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) фізичній особі - підприємцю:

Золотоверх Олені Михайлівні;

Стецині Ігорю Володимировичу;

Усачову Олегу Миколайовичу;

Пахаєву Алі Махмудовичу;

Херсонському Сергію Анатолійовичу;

Юшкевичу Сергію Володимировичу;

Сокотуну Віталію Аполлінарійовичу;

Буряку Анатолію Анатолійовичу;

Дорошенку Олексію Олександровичу;

Кравчуку Геннадію Петровичу;

Куртамєтову Якубу Юнусовичу.

2. Визнати недійсною ліцензію серії АВ N 397180 від 12.06.2008, видану Міщенко Ларисі Вікторівні на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), у зв'язку із непереоформленням ліцензії у встановлений законодавством строк.

3. Анулювати ліцензію серії АВ N 498967 від 16.11.2009, видану фізичній особі - підприємцю Романчуку Сергію Юрійовичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), на підставі заяви ліцензіата про анулювання ліцензії.

4. Управлінню з питань банкрутства Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу забезпечити оформлення ліцензій та внесення запису про видачу, визнання недійсною та анулювання відповідних ліцензій до ліцензійного реєстру.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Чижмарь К. І.

 

Міністр

О. Лавринович

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали