МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 липня 2012 року N 965/5

Про видачу, визнання недійсною, видачу копій, анулювання та скасування рішення про видачу ліцензії на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)

Відповідно до статей 10, 11, 14, 16 та абзацу четвертого частини першої статті 21 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Ліцензійних умов провадження господарської діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), затверджених наказом Міністерства юстиції України від 14.10.2011 N 3176/5 (Умови N 3176/5), зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 17.10.2011 за N 1196/19934, та за підсумками розгляду заяв та документів, поданих до Міністерства юстиції України, для видачі ліцензій та видачі копій ліцензій на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), наказую:

1. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) фізичній особі - підприємцю:

Косякевичу Сергію Олексійовичу;

Сиволобову Максиму Марковичу;

Ліфару Володимиру Олександровичу;

Афанасьєвій Світлані Іванівні;

Діденку Ігорю Геннадійовичу.

2. Видати копію ліцензії серії АВ N 397257 від 03.09.2008, виданої Філатову Владиславу Арнольдовичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), у зв'язку із створенням нового місця провадження господарської діяльності.

3. Видати копію ліцензії серії АВ N 592939 від 24.10.2011, виданої Нагорнєвій Тетяні Володимирівні на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), у зв'язку із створенням нового місця провадження господарської діяльності.

4. Видати копію ліцензії серії АВ N 600842 від 26.06.2012, виданої Солдаткіну Ігорю В'ячеславовичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), у зв'язку із створенням нового місця провадження господарської діяльності.

5. Визнати, що ліцензія серії АВ N 499014 від 20.11.2009, видана Литвину Юрію Миколайовичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), є недійсною у зв'язку із непереоформленням ліцензії у встановлений законодавством строк.

6. Анулювати ліцензію серії АВ N 397334 від 28.11.2008, видану фізичній особі - підприємцю Титаренко Олені Володимирівні на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), на підставі наявності в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців відомостей про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця. Рішення про анулювання ліцензії набирає чинності через 30 днів з дня прийняття.

7. Скасувати наказ Міністерства юстиції України від 22.05.2012 N 768/5 (Наказ N 768/5) в частині видачі ліцензії фізичній особі - підприємцю Купрієнку Миколі Володимировичу у зв'язку із неподанням заявником протягом тридцяти календарних днів з дня направлення йому повідомлення про прийняття рішення про видачу ліцензії документа, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії.

8. Управлінню з питань банкрутства Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу забезпечити оформлення ліцензій і копій ліцензій та внесення записів про видачу, визнання недійсною, анулювання та видачу копій відповідних ліцензій до ліцензійного реєстру.

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Чижмарь К. І.

 

Міністр

О. Лавринович

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали