Додаткова копія: Про видання частини навчальної літератури для закладів загальної середньої освіти за кошти Державного бюджету України у 2018 році

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 квітня 2018 року N 331

Про видання частини навчальної літератури для закладів загальної середньої освіти за кошти Державного бюджету України у 2018 році

Згідно з рішенням колегії Міністерства освіти і науки України від 22 березня 2018 року (протокол N 3/5-19) "Про видання частини навчальної літератури для закладів загальної середньої освіти за кошти Державного бюджету України у 2018 році", наказую:

1. Затвердити:

1) перелік підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти, що перекладатимуться мовами національних меншин та видаватимуться за кошти Державного бюджету України у 2018 році (Закон N 2246-VIII), згідно з додатком 1;

2) перелік двомовних словників для закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин, що видаватимуться за кошти Державного бюджету України у 2018 році (Закон N 2246-VIII), згідно з додатком 2;

3) перелік навчальних посібників серії "Шкільна бібліотека" для учнів початкової школи, що видаватимуться за кошти Державного бюджету України у 2018 році (Закон N 2246-VIII), згідно з додатком 3.

2. Державній науковій установі "Інститут модернізації змісту освіти" (Спірін О. М.):

1) здійснити за кошти Державного бюджету України у 2018 році (Закон N 2246-VIII) видання та придбання частини навчальної літератури для закладів загальної середньої освіти, згідно з переліками, наведеними у додатках 1, 2, 3, відповідно до потреби у такій навчальній літературі;

2) здійснити за кошти Державного бюджету України 2018 року (Закон N 2246-VIII) видання та придбання у перекладі мовами національних меншин (російською, польською, угорською, румунською/молдовською) підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти з таких предметів: математика, природознавство, основи здоров'я.

3. Видання підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти у перекладі мовами національних меншин (польською, угорською, російською, румунською/молдовською) здійснюватимуть ті видавництва, яким будуть передані авторські права на переклад цих підручників.

4. Видавництвам, підручники яких перекладатимуться мовами національних меншин (польською, угорською, російською, румунською/молдовською), упродовж трьох робочих днів після підписання договору передати видавництвам, що здійснюватимуть переклад підручників мовами національних меншин, електронні версії оригінал-макетів підручників згідно з додатком 1.

5. Управлінню адміністративно-господарського та організаційного забезпечення (Єрко І. А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П. К.

 

Міністр

Л. М. Гриневич

 

Додаток 1
до наказу Міністерства освіти і науки України
06.04.2018 N 331

Перелік підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти, що перекладатимуться мовами національних меншин та видаватимуться за кошти Державного бюджету України у 2018 році (Закон N 2246-VIII)

1. "Математика. 5 клас" підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою (автори: Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.).

2. "Природознавство. 5 клас" підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою (автори: Ярошенко О. Г., Бойко В. М.).

3. "Основи здоров'я. 5 клас" підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою (автори: Бех І. Д., Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Страшко С. В.).

4. "Математика. 5 клас" підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням угорською мовою (автори: Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.).

5. "Природознавство. 5 клас" підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням угорською мовою (автори: Ярошенко О. Г., Бойко В. М.).

6. "Основи здоров'я. 5 клас" підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням угорською мовою (автори: Бех І. Д., Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Страшко С. В.).

7. "Математика. 5 клас" підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською/молдовською мовами (автори: Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.).

8. "Природознавство. 5 клас" підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською/молдовською мовами (автори: Ярошенко О. Г., Бойко В. М.).

9. "Основи здоров'я. 5 клас" підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською/молдовською мовами (автори: Бех І. Д., Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Страшко С. В.).

10. "Математика. 5 клас" підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням польською мовою (автори: Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.).

11. "Природознавство. 5 клас" підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням польською мовою (автори: Ярошенко О. Г., Бойко В. М.).

12. "Основи здоров'я. 5 клас" підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням польською мовою (автори: Бех І. Д., Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Страшко С. В.).

 

Директор департаменту
загальної середньої
та дошкільної освіти

Ю. Г. Кононенко

 

Додаток 2
до наказу Міністерства освіти і науки України
06.04.2018 N 331

Перелік двомовних словників для закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин, що видаватимуться за кошти Державного бюджету України у 2018 році (Закон N 2246-VIII)

1. "Українсько-молдовський та молдовсько-український словник для закладів загальної середньої освіти з навчанням молдовською мовою" (укладачі: Бобкова О. С., Богомолова Н. І., Гісем О. В., Гриценко Л. Г., Недашківська А. В., Панкратова І. Є., Прокопишин Л. В., Ремех Т. О., Сліпчук І. Ю.).

2. "Українсько-польський та польсько-український словник для закладів загальної середньої освіти з навчанням польською мовою" (укладачі: Бобкова О. С., Богомолова Н. І., Гісем О. В., Гриценко Л. Г., Недашківська А. В., Панкратова І. Є., Прокопишин Л. В., Ремех Т. О., Сліпчук І. Ю.).

3. "Українсько-російський та російсько-український словник для закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою" (укладачі: Бобкова О. С., Богомолова Н. І., Гісем О. В., Гриценко Л. Г., Недашківська А. В., Панкратова І. Є., Прокопишин Л. В., Ремех Т. О., Сліпчук І. Ю.).

4. "Українсько-румунський та румунсько-український словник для закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою" (укладачі: Бобкова О. С., Богомолова Н. І., Гісем О. В., Гриценко Л. Г., Недашківська А. В., Панкратова І. Є., Прокопишин Л. В., Ремех Т. О., Сліпчук І. Ю.).

5. "Українсько-угорський та угорсько-український словник для закладів загальної середньої освіти з навчанням угорською мовою" (укладачі: Бобкова О. С., Богомолова Н. І., Гісем О. В., Гриценко Л. Г., Недашківська А. В., Панкратова І. Є., Прокопишин Л. В., Ремех Т. О., Сліпчук І. Ю.).

 

Директор департаменту
загальної середньої
та дошкільної освіти

Ю. Г. Кононенко

 

Додаток 3
до наказу Міністерства освіти і науки України
06.04.2018 N 331

Перелік навчальних посібників серії "Шкільна бібліотека" для учнів початкової школи, що видаватимуться за кошти Державного бюджету України у 2018 році (Закон N 2246-VIII)

1. "Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 1, 2 класах серії "Шкільна бібліотека" (укладач Стус Т. В., автори передмови Стус Т. В., Лущевська О. В.).

2. "Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 3, 4 класах серії "Шкільна бібліотека" (укладач, автор передмови Стус Т. В.).

 

Директор департаменту
загальної середньої
та дошкільної освіти

Ю. Г. Кононенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали