МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 травня 2012 року N 388

Про відчуження основних засобів, які знаходяться на балансі Національного фармацевтичного університету

Відповідно до Порядку відчуження об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.2007 N 803, наказую:

1. Дати згоду на відчуження матеріальних активів, які обліковуються на балансі Національного фармацевтичного університету, згідно з відомістю N 1 про об'єкти основних фондів (засобів), що пропонуються до відчуження станом на 29.02.2012 (об'єктів - 2), на загальну суму за первісною вартістю 38879,00 (тридцять вісім тисяч вісімсот сімдесят дев'ять) грн. 00 коп.

2. Ректору Черниху В. П. забезпечити відчуження основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити у бухгалтерському обліку Національного фармацевтичного університету за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та подати до Управління бухгалтерського обліку звіт за встановленою формою за результатами відчуження та використання коштів, отриманих від продажу майна, у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали