МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 травня 2012 року N 393

Про відчуження основних засобів, які знаходяться на балансі Житомирської обласної санітарно-епідеміологічної станції

Відповідно до Порядку відчуження об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.2007 N 803, наказую:

1. Дати згоду на відчуження основних засобів, які обліковуються на балансі Житомирської обласної санітарно-епідеміологічної станції згідно з відомістю N 1 про об'єкти основних фондів (засобів), що пропонуються до відчуження станом на 02.04.2012 (об'єктів - 1) на загальну суму за первісною вартістю 14148,00 (чотирнадцять тисяч сто сорок вісім) грн. 00 коп.

2. Головному державному санітарному лікарю Волкову О. С. забезпечити відчуження основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити у бухгалтерському обліку Житомирської обласної санітарно-епідеміологічної станції за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та надати до Управління бухгалтерського обліку звіт за встановленою формою за результатами відчуження та використання коштів, отриманих від продажу майна у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали