МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 липня 2012 року N 480

Про відчуження основних засобів, які знаходяться на балансі державного підприємства "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"

Відповідно до Порядку відчуження об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.2007 N 803, наказую:

1. Дати згоду на відчуження основних засобів, які обліковуються на балансі державного підприємства "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України", згідно з відомістю N 1 про об'єкти основних фондів (засобів), що пропонуються до відчуження станом на 31.05.2012 (об'єктів - 12) на загальну суму за первісною вартістю 57410 (п'ятдесят сім тисяч чотириста десять) грн. 30 коп.

2. Генеральному директору Нестерчуку М. М. забезпечити відчуження основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити у бухгалтерському обліку державного підприємства "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку державних підприємств в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та подати до Управління бухгалтерського обліку звіт за встановленою формою за результатами відчуження та використання коштів, отриманих від продажу майна, у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали