Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про відхилення проекту рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Гончаренку В'ячеславу Олександровичу у пров. Залежному, 19-м у Голосіївському районі м. Києва для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд"

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 6 квітня 2017 року N 183/2405

Про відхилення проекту рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Гончаренку В'ячеславу Олександровичу у пров. Залежному, 19-м у Голосіївському районі м. Києва для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд"

Відповідно до статті 37 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 07.07.2016 N 579/579 (Рішення N 579/579), Київська міська рада вирішила:

1. Відхилити проект рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Гончаренку В'ячеславу Олександровичу у пров. Залежному, 19-м у Голосіївському районі м. Києва для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (К-22703)".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали