Додаткова копія: Про відхилення проекту рішення "Про поновлення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У." договору оренди земельної ділянки для організації благоустрою території з влаштуванням гостьової автостоянки на просп. Степана Бандери, 15-а в Оболонському районі м. Києва та внесення змін до нього"

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 11 жовтня 2018 року N 1890/5954

Про відхилення проекту рішення "Про поновлення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У." договору оренди земельної ділянки для організації благоустрою території з влаштуванням гостьової автостоянки на просп. Степана Бандери, 15-а в Оболонському районі м. Києва та внесення змін до нього"

Відповідно до статті 37 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 07.07.2016 N 579/579 (Рішення N 579/579), Київська міська рада вирішила:

1. Відхилити проект рішення "Про поновлення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У." договору оренди земельної ділянки для організації благоустрою території з влаштуванням гостьової автостоянки на просп. Степана Бандери, 15-а в Оболонському районі м. Києва та внесення змін до нього (справа N А-22961)".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали