КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 грудня 2011 р. N 1314-р

Київ

Про виділення коштів для надання допомоги постраждалим і сім'ям осіб, які загинули внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що сталася у Московській області (Російська Федерація)

1. Виділити Житомирській облдержадміністрації 500 тис. гривень для надання допомоги громадянам України - постраждалим і сім'ям осіб, які загинули внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що сталася 22 грудня 2011 р. поблизу с. Єльня Можайського району Московської області (Російська Федерація).

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок резервного фонду державного бюджету.

2. Житомирській облдержадміністрації:

затвердити в одноденний строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов'язаних з виплатою допомоги постраждалим і сім'ям осіб, які загинули внаслідок дорожньо-транспортної пригоди;

подати до кінця 2011 року Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали