КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31 травня 2017 р. N 359-р

Київ

Про виділення коштів для проведення протиаварійних робіт, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайної ситуації у системі теплопостачання державного підприємства "Міжнародний дитячий центр "Артек"

1. Виділити Державному управлінню справами 31795,404 тис. гривень для проведення протиаварійних робіт, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайної ситуації у системі теплопостачання державного підприємства "Міжнародний дитячий центр "Артек".

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Державному управлінню справами:

затвердити у триденний строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством фінансів і Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства перелік витрат, пов'язаних з проведенням робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження;

подати до 28 грудня 2017 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали