ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.06.2012 р. N 979

Київ

Про виділення коштів резервного фонду бюджету міста Києва для проведення заходів з ліквідації наслідків пожежі у гімназії N 154 у Святошинському районі міста Києва

Відповідно до статті 24 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року N 415 "Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету" та з метою виділення коштів резервного фонду бюджету міста Києва для ліквідації наслідків пожежі у гімназії N 154 у Святошинському районі міста Києва, враховуючи протокольне доручення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.04.2012 N 20:

1. Виділити Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації 4402,075 тис. гривень для проведення заходів з ліквідації наслідків пожежі у гімназії N 154 у Святошинському районі міста Києва.

Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду бюджету міста Києва.

2. Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації:

2.1. забезпечити виконання робіт по ліквідації наслідків пожежі у гімназії N 154 у Святошинському районі міста Києва;

2.2. визначити підрядну організацію для проведення робіт, передбачених у підпункті 2.1 пункту 2 цього розпорядження, в установленому порядку;

2.3. провести перевірку причин пожежі та в разі виявлення винних вжити заходів щодо відшкодування витрат бюджету на ліквідацію наслідків пожежі.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали