ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.11.2017 р. N 1501

Київ

Про виділення коштів з резервного фонду бюджету міста Києва для фінансування робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у житловому будинку N 12 на вулиці Бурмистенка в Голосіївському районі міста Києва

Відповідно до статті 82 Кодексу цивільного захисту України ( N 5403-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року N 415 "Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету" та розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29 вересня 2017 року N 1198 "Про деякі питання щодо вирішення ситуації, яка склалася навколо будинку N 12 на вулиці Бурмистенка в Голосіївському районі міста Києва" (Розпорядження N 1198), з метою виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у житловому будинку N 12 на вулиці Бурмистенка в Голосіївському районі міста Києва, враховуючи протокол Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 липня 2017 року N 28:

1. Виділити Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації 1497544,00 гривень для фінансування робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у житловому будинку N 12 на вулиці Бурмистенка в Голосіївському районі міста Києва.

2. Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) профінансувати зазначені в пункті 1 цього розпорядження видатки за рахунок коштів резервного фонду бюджету міста Києва.

3.  Визначити Голосіївську районну в місті Києві державну адміністрацію замовником виконання робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у житловому будинку N 12 на вулиці Бурмистенка в Голосіївському районі міста Києва.

4. Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації в установленому порядку:

4.1. Забезпечити виконання робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у житловому будинку N 12 на вулиці Бурмистенка в Голосіївському районі міста Києва.

4.2. Визначити проектну та підрядну організації для проектування та виконання робіт, передбачених у пункті 1 цього розпорядження.

4.3. Забезпечити дотримання законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали