ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.06.2017 р. N 305

Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету

Відповідно до пункту 6 Порядку використання коштів резервного фонду бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року N 415, та протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09 червня 2017 року N 16, з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Волинської області, пов'язаної з діяльністю Ковельської філії ДП "Укрветсанзавод", та недопущення її переростання в надзвичайну ситуацію регіонального рівня:

1. Виділити Ковельському міському бюджету для проведення капітального ремонту залізобетонних резервуарів для ізоляції відходів виробництва Ковельської філії ДП "Укрветсанзавод" по вул. Грабовського, 55 в м. Ковелі кошти у сумі 1300 тис. гривень на безповоротній основі.

2. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (І. Никитюк) профінансувати зазначені витрати за рахунок коштів резервного фонду обласного бюджету.

3. Виконавчому комітету Ковельської міської ради забезпечити:

1) цільове використання бюджетних коштів та подання департаменту фінансів облдержадміністрації щомісяця до 5 числа місяця, наступного за звітним, інформації про стан використання виділених з обласного бюджету коштів;

2) надання до 25 грудня 2017 року звіту про використання виділених коштів управлінню розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації та департаменту фінансів облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації С. Кошарука.

 

Голова

В. Гунчик
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали