Додаткова копія: Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.05.2018 р. N 397

Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету

Відповідно до статті 24 Бюджетного кодексу України, Порядку використання коштів резервного фонду бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року N 415, згідно з рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 04 травня 2018 року (протокол N 8), керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 4 статті 18, пунктами 1, 7 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Виділити з резервного фонду обласного бюджету Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації кошти у сумі 199,00 тис. грн на здійснення невідкладних (першочергових) заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пожежами в екосистемах Херсонської області.

2. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації профінансувати вказані у пункті 1 даного розпорядження заходи у повному обсязі.

3. Херсонському обласному управлінню лісового та мисливського господарства подати до 25 грудня 2018 року обласній державній адміністрації звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Чабана В. І.

 

Голова обласної
державної адміністрації

А. А. Гордєєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали