Про відкриття і закриття навігації маломірних суден на водних об'єктах області в 2012 році

Розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
від 28 березня 2012 року N 147

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Рівненській області
28 квітня 2012 р. за N 24/1044

Відповідно до статей 6, 13, 34 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання пункту 8.2 Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об'єктах Рівненської області, затверджених рішенням обласної ради від 29 лютого 2008 року N 729, та з метою забезпечення безпеки руху плавзасобів на поверхневих водних об'єктах області:

1. Відкрити навігацію:

на основних руслах річок - з 1 травня по 22 листопада 2012 року;

на озерах і водосховищах - з 1 червня по 22 листопада 2012 року.

2. Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області забезпечити надання допомоги держінспекторам Львівського міжрегіонального відділення Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті щодо притягнення до адміністративної відповідальності за користування плавзасобами, що не відповідають вимогам безпеки судноплавства, згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.

3. Відділу забезпечення діяльності керівництва облдержадміністрації апарату облдержадміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження в установленому порядку.

4. Про виконання цього розпорядження Львівському міжрегіональному відділенню Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті інформувати облдержадміністрацію до 30 листопада 2012 року.

5. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Головному управлінні юстиції у Рівненській області та з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Новака В. М.

 

Голова адміністрації

В. Берташ

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали