Додаткова копія: Про відкриття пункту пропуску через державний кордон на території товариства з обмеженою відповідальністю "Поромний комплекс Орлівка"

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10 квітня 2019 р. N 229-р

Київ

Про відкриття пункту пропуску через державний кордон на території товариства з обмеженою відповідальністю "Поромний комплекс Орлівка"

1. Відкрити на території товариства з обмеженою відповідальністю "Поромний комплекс Орлівка" міжнародний пункт пропуску через державний кордон для поромного, морського та річкового вантажно-пасажирського сполучення з постійним режимом функціонування і цілодобовим часом роботи.

2. Міністерству фінансів, Адміністрації Державної прикордонної служби та Державній фіскальній службі забезпечити функціонування відповідних підрозділів зазначених служб в міжнародному пункті пропуску через державний кордон на території товариства з обмеженою відповідальністю "Поромний комплекс Орлівка".

3. Міністерству закордонних справ поінформувати дипломатичні представництва іноземних держав в Україні про відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон на території товариства з обмеженою відповідальністю "Поромний комплекс Орлівка".

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 29
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали