Про відкриття та закриття навігації для маломірних (малих) суден на водоймищах Полтавської області у 2017 році

Розпорядження Полтавської обласної державної адміністрації
від 10 березня 2017 року N 139

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області
16 березня 2017 р. за N 46/2493

Відповідно до статей 6, 16 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 81, 67 Водного кодексу України, пункту 3.1 Правил користування водними об'єктами для плавання на маломірних (малих) суднах Полтавської області, затверджених рішенням шістнадцятої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 23 травня 2013 року (зі змінами):

1. Встановити термін відкриття та закриття навігації для маломірних (малих) суден на водоймищах Полтавської області у 2017 році з 25 квітня до 15 листопада.

2. Зобов'язати райдержадміністрації та рекомендувати виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення:

1) створити комісії з метою проведення щорічного технічного огляду баз для стоянки маломірних (малих) суден та здійснення контролю за технічним станом баз під час експлуатації;

2) довести до відома власників маломірних (малих) суден та баз стоянок для них, що згідно з пунктом 2.11 Правил користування водними об'єктами для плавання на маломірних (малих) суднах Полтавської області, затверджених рішенням шістнадцятої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 23 травня 2013 року (зі змінами), експлуатація незареєстрованих суден та таких, що не пройшли щорічного технічного огляду, без нанесених бортових номерів, не приписаних до конкретної бази стоянки маломірних (малих) суден, на водних об'єктах області забороняється.

3. Управлінню інфраструктури та туризму облдержадміністрації (Колесников О. Є.) забезпечити в установленому порядку подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (Штефан В. Г.) протягом десяти днів оприлюднити його у Загальнодержавній громадсько-політичній газеті "Зоря Полтавщини".

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. Головко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали