ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.04.2012 р. N 304-од

Про відкриття та закриття навігації на річках і водоймах області у 2012 році

Відповідно до Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об'єктах області (далі - Правила), затверджених рішенням сесії обласної ради від 21 квітня 2005 року N 415, з метою упорядкування використання плавзасобів, забезпечення безаварійного руху суден, попередження нещасних випадків з людьми на воді зобов'язую:

1. Відкрити навігацію для маломірних суден з 26 квітня 2012 року і до початку льодоутворення.

2. Районні державні адміністрації, виконком Тернопільської міської ради довести до відома власників маломірних суден, що експлуатація та стоянка суден, які не зареєстровані, не пройшли щорічного техогляду, без нанесених бортових номерів на водних об'єктах області, забороняється.

3. Керівників підприємств, організацій та установ, які мають бази відпочинку на річках, озерах, водоймах області, до відкриття сезону відпочинку привести стоянки для маломірних суден у відповідність до вимог діючих Правил з метою підготовки їх до щорічного огляду і одержання дозволу на експлуатацію у Львівському міжрегіональному відділі Укрморрічінспекції.

4. Відповідальних виконавців про хід виконання цього розпорядження інформувати Головне управління розвитку інфраструктури облдержадміністрації до 10 грудня 2012 року.

5. Головне управління розвитку інфраструктури облдержадміністрації забезпечити координацію та узагальнення проведеної роботи і про стан виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 15 грудня 2012 року.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 квітня 2011 року N 271 "Про відкриття та закриття навігації на річках і водоймах області у 2011 році" (Розпорядження N 271).

7. Першого заступника голови обласної державної адміністрації ГОЛОВАЧА М. Й. здійснювати контроль за виконанням розпорядження.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали