ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.01.2017 р. N 11-од

Про відкриття туристичного сезону 2017 року

З метою популяризації культурної спадщини, презентації туристичних можливостей Тернопільської області та на виконання Програми розвитку туризму в Тернопільській області на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 3 березня 2016 року N 111, зобов'язую:

1. Відділ туризму обласної державної адміністрації:

1) організувати та провести 13 - 14 січня 2017 року прес-тур для місцевих засобів масової інформації з метою висвітлення подій народного свята "Маланка" у селах Устя та Горошова Борщівського району;

2) здійснити заходи щодо реклами етнографічного свята "Маланка" в засобах масової інформації та на рекламних носіях.

2. Управління культури обласної державної адміністрації здійснити заходи щодо проведення традиційних народних святкувань "Маланка" у селах Устя та Горошова Борщівського району.

3. Видатки на організацію заходів провести за рахунок коштів обласного бюджету на проведення культурно-мистецьких заходів у 2017 році та Програми розвитку туризму в Тернопільській області на 2016 - 2020 роки.

4. Борщівську та Заліщицьку районні державні адміністрації, структурні підрозділи обласної державної адміністрації сприяти підготовці та проведенню зазначених заходів.

5. Першого заступника голови обласної державної адміністрації КРИСАКА І. Б. здійснити контроль за виконанням розпорядження.

 

Голова обласної
державної адміністрації

С. С. Барна
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали