Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про відміну електронного аукціону із зниженням стартової ціни з продажу об'єкта малої приватизації

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 серпня 2019 року N 844

Про відміну електронного аукціону із зниженням стартової ціни з продажу об'єкта малої приватизації

Відповідно до вимог Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" (Закон N 2269-VIII), пункту 42 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року N 432 (Постанова N 432), з метою досягнення цілей приватизації та забезпечення надходжень від приватизації державного майна до Державного бюджету України наказую:

1. Відмінити електронний аукціон із зниженням стартової ціни з продажу об'єкта малої приватизації - державного пакета акцій акціонерного товариства "Україна туристична" розміром 100,0000 % статутного капіталу, призначений електронною торговою системою Prozorro.Продажі на 23.09.2019.

2. Управлінню продажу об'єктів малої приватизації Департаменту приватизації та розпорядження державним майном забезпечити:

1) розміщення цього наказу в електронній торговій системі Prozorro.Продажі не пізніше робочого дня, наступного за днем його прийняття;

2) виставлення на аукціон з умовами об'єкта малої приватизації - державного пакета акцій акціонерного товариства "Україна туристична" розміром 100,0000 % статутного капіталу, відповідно до вимог законодавства України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України згідно з розподілом функціональних обов'язків.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали