Додаткова копія: Про відмову ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ - ПІДПРИЄМЦЮ БОЙКУ ЄВГЕНУ ЛЕОНІДОВИЧУ у видачі ліцензії з виробництва електричної енергії

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 5 квітня 2019 року N 518

м. Київ

Про відмову ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ - ПІДПРИЄМЦЮ БОЙКУ ЄВГЕНУ ЛЕОНІДОВИЧУ у видачі ліцензії з виробництва електричної енергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП), на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання, 05 квітня 2019 року розглянула заяву ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ - ПІДПРИЄМЦЯ БОЙКА ЄВГЕНА ЛЕОНІДОВИЧА (реєстраційний номер 2959709697) про отримання ліцензії з виробництва електричної енергії та додані до неї документи, зареєстровану в НКРЕКП 22 березня 2019 року, та встановила.

Відповідно до пункту 1 частини третьої статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон) однією з підстав для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії за результатом розгляду заяви про отримання ліцензії є встановлення невідповідності здобувача ліцензії ліцензійним умовам (Постанова N 309), встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

Згідно з пунктом 1.2 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22 березня 2017 року N 309 (Постанова N 309) (далі - Ліцензійні умови), здобувач ліцензії зобов'язаний відповідати цим Ліцензійним умовам (Постанова N 309).

Відповідно до пункту 1.6 Ліцензійних умов (Постанова N 309) до заяви про отримання ліцензії здобувачем ліцензії додаються документи згідно з переліком, який є вичерпним, зокрема засвідчені керівником або уповноваженою особою здобувача ліцензії копії сторінок технічних паспортів електрогенеруючого обладнання, що підтверджують встановлену потужність заявленого електрогенеруючого обладнання (у разі відсутності технічного паспорта - інші документи, що підтверджують їх технічні характеристики).

При цьому згідно з пунктом 1.4 Ліцензійних умов (Постанова N 309):

встановлена потужність - це номінальна активна електрична потужність електрогенеруючого обладнання, призначеного для виробництва електричної енергії або комбінованого виробництва електричної та теплової енергії, що входить до складу об'єкта електроенергетики, і з якою електрогенеруюче обладнання може тривалий час працювати без перевантаження відповідно до технічної документації або паспорту на обладнання;

електрогенеруюче обладнання - комплекс функціонально взаємопов'язаного устаткування, що здійснює виробництво електричної енергії та складається з одного або більшої кількості генераторів чи іншого обладнання, що використовується для перетворення енергетичних ресурсів будь-якого походження на електричну енергію.

Крім того, відповідно до підпункту 2 пункту 2.4 Ліцензійних умов (Постанова N 309) однією з технологічних вимог до провадження ліцензованої діяльності є провадження ліцензованої діяльності за наявності технічної документації на електрогенеруюче обладнання.

Разом з тим здобувачем ліцензії надані копії паспортів на заявлене електрогенеруюче обладнання, технічні характеристики якого, зокрема встановлена потужність, не підтверджуються виробниками цього обладнання.

Інших документів, що підтверджують технічні характеристики заявленого електрогенеруючого обладнання, ФІЗИЧНОЮ ОСОБОЮ - ПІДПРИЄМЦЕМ БОЙКОМ ЄВГЕНОМ ЛЕОНІДОВИЧЕМ надано не було.

З огляду на зазначене, здобувач ліцензії не відповідає вимогам пунктів 1.2 (Постанова N 309), 1.4 (Постанова N 309) та 1.6 Ліцензійних умов (Постанова N 309).

Відповідно до частини четвертої статті 13 Закону (Закон N 222-VIII) у разі відмови у видачі ліцензії на підставі пункту 1 частини третьої цієї статті (Закон N 222-VIII) здобувач ліцензії може подати до органу ліцензування нову заяву про отримання ліцензії після усунення причин, що стали підставою для прийняття такого рішення.

Отже, якщо ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ БОЙКО ЄВГЕН ЛЕОНІДОВИЧ має намір звернутися із новою заявою про отримання ліцензії з виробництва електричної енергії, НКРЕКП пропонує усунути причини, що стали підставою для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії, а саме надати засвідчені керівником або уповноваженою особою здобувача ліцензії копії сторінок технічних паспортів електрогенеруючого обладнання, що підтверджують встановлену потужність заявленого електрогенеруючого обладнання (у разі відсутності технічного паспорта - інші документи, що підтверджують їх технічні характеристики).

З огляду на викладене, відповідно до пункту 1 частини третьої статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Відмовити ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ - ПІДПРИЄМЦЮ БОЙКУ ЄВГЕНУ ЛЕОНІДОВИЧУ (реєстраційний номер 2959709697) у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у зв'язку з невідповідністю здобувача ліцензії Ліцензійним умовам (Постанова N 309), встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали