Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про відмову Гокову О. П. у реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 1 лютого 2019 року N 181

Київ

Про відмову Гокову О. П. у реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 28 січня 2019 року громадянин України Гоков Олександр Павлович особисто подав заяву про самовисунення кандидатом на пост Президента України разом із доданими документами для реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Розглянувши подані документи, Центральна виборча комісія встановила.

Згідно з частиною першою статті 48 Закону України "Про вибори Президента України" (далі - Закон) громадянин України, який відповідно до статті 9 Закону може бути обраний Президентом України, особисто подає до Центральної виборчої комісії засвідчену в установленому законом порядку заяву про самовисунення кандидатом на пост Президента України.

Проте подану Гоковим О. П. заяву про самовисунення кандидатом на пост Президента України не засвідчено в установленому законом порядку, що вказує на порушення встановленого статтею 48 Закону порядку самовисування.

Частиною третьою статті 48 Закону передбачено, що для реєстрації кандидата на пост Президента України також подаються документи, передбачені частиною першою статті 51 Закону.

Однак усупереч вимогам пунктів 2 - 5 частини першої статті 51 Закону Гоковим О. П. не подано автобіографії та його передвиборної програми в електронному вигляді; документа про внесення грошової застави відповідно до статті 49 Закону; декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до статті 50 Закону.

Крім того, на порушення пункту 7 частини першої статті 51 Закону Гоков О. П. не подав чотирьох фотографій кандидата на пост Президента України розміром 4 х 6 см, а також двох фотографій розміром 9 х 13 см на паперових носіях та в електронному вигляді.

Натомість Гоков О. П. подав чотири фотографії розміром 3,5 х 4,5 см та дві фотографії розміром 9 х 12 см на паперових носіях.

Згідно з пунктами 1, 3 частини першої статті 52 Закону в разі порушення встановленого Законом порядку висунення кандидата, відсутності документів, зазначених у статті 51 Закону, Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата на пост Президента України.

Крім того, Комісія звертає увагу, що подана Гоковим О. П. анкета кандидата на пост Президента України не містить відомостей про його місце проживання на території України протягом десяти останніх перед днем виборів років, зареєстроване в Україні відповідно до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", про науковий ступінь, державні нагороди, склад сім'ї.

Подана на паперовому носієві автобіографія Гокова О. П. не містить відомостей про місце його народження, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), партійність, склад сім'ї (в автобіографії зазначено відомості тільки про його сімейний стан), адресу місця проживання із зазначенням часу проживання в Україні.

Також подані Гоковим О. П. анкета кандидата на пост Президента України та автобіографія містять суперечливі відомості щодо його посади/заняття та місця роботи.

Разом з тим Гоковим О. П. не подано ксерокопій усіх сторінок паспорта громадянина України, де зазначаються відомості про його місце проживання відповідно до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні".

Отже, згідно з пунктами 1, 3 частини першої статті 52 Закону в Центральної виборчої комісії є підстави для відмови в реєстрації Гокова О. П. кандидатом на пост Президента України.

Враховуючи викладене, відповідно до частини першої статті 48, частини першої статті 49, частини дев'ятої статті 51, пунктів 1, 3 частини першої, частини другої статті 52 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити Гокову Олександру Павловичу в реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

2. Копію цієї постанови надіслати Гокову О. П.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали