Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про відмову Касьяненку Д. Л. у реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 2 лютого 2019 року N 196

Київ

Про відмову Касьяненку Д. Л. у реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 29 січня 2019 року громадянин України Касьяненко Дмитро Леонідович особисто подав заяву разом із доданими документами для реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Розглянувши подані документи, Центральна виборча комісія встановила.

Згідно з частиною третьою статті 48 та пунктом 4 частини першої статті 51 Закону України "Про вибори Президента України" (далі - Закон) до заяви про самовисунення кандидатом на пост Президента України додається документ про внесення грошової застави відповідно до статті 49 Закону.

Грошова застава вноситься партією, яка висунула кандидата на пост Президента України, або кандидатом на пост Президента України у безготівковому порядку на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії (після початку виборчого процесу та до подання документів Центральній виборчій комісії для реєстрації) у розмірі два мільйони п'ятсот тисяч гривень (частина перша статті 49 Закону).

Натомість Касьяненко Д. Л. додав дублікат квитанції N 0.0.1250250742.1 від 24 січня 2019 року про переказ у безготівковому порядку на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії коштів у сумі 25 грн та платіжне доручення N Р24А549591066А98335 від 24 січня 2019 року на суму 4 гривні.

Отже, передбаченого пунктом 4 частини першої статті 51 Закону документа про внесення грошової застави відповідно до статті 49 Закону Касьяненком Д. Л. не подано.

Пунктом 3 частини першої статті 52 Закону встановлено, що в разі відсутності документів, зазначених у статті 48 або 51 Закону, Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата на пост Президента України.

Водночас Центральна виборча комісія звертає увагу на помилки та неточності, виявлені в поданих Касьяненком Д. Л. документах.

Так, в анкеті кандидата на пост Президента України Касьяненка Д. Л., форму якої затверджено постановою Комісії від 27 грудня 2018 року N 270 (Постанова N 270), міститься неповна інформація щодо місця проживання на території України протягом десяти останніх перед днем виборів років.

Також зазначені в анкеті посада (заняття), місце роботи не відповідають відомостям, указаним в автобіографії кандидата па пост Президента України Касьяненка Д. Л.

Згідно з пунктом 5 частини першої статті 51 Закону Центральна виборча комісія реєструє кандидата на пост Президента України за умови отримання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до статті 50 Закону.

Статтею 50 Закону передбачено, що декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за рік, що передує року початку виборчого процесу, подається кандидатом на пост Президента України (на паперових носіях та в електронному вигляді) за формою, визначеною відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" (Закон N 1700-VII).

За змістом пункту 2 Роз'яснення щодо застосування деяких положень Закону України "Про вибори Президента України" під час реєстрації кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 31 грудня 2018 року N 272 (Постанова N 272), на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року декларація кандидата на пост Президента України за 2017 рік (усі сторінки декларації, у тому числі ті сторінки її розділів, стосовно яких у суб'єкта декларування та членів його сім'ї відсутні об'єкти для декларування у відповідному розділі) подається до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом на пост Президента України після присвоєння такій декларації унікального ідентифікатора документа в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на паперових носіях та в електронному вигляді:

на паперових носіях - роздруковані копії всіх сторінок декларації, розміщеної в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, засвідчені підписом кандидата на пост Президента України шляхом проставлення його на останній сторінці декларації;

в електронному вигляді - у форматі PDF (*.pdf) на оптичному носії інформації (CD-R, DVD-R) або на USB-флеш-накопичувачі чи іншому пристрої для запам'ятовування, що використовує інтерфейс USB.

Натомість Касьяненко Д. Л. подав копію декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік на паперовому носії, не засвідчену його підписом.

Отже, згідно з пунктом 3 частини першої статті 52 Закону в Центральної виборчої комісії є підстави для відмови в реєстрації Касьяненка Д. Л. кандидатом на пост Президента України.

Враховуючи викладене, відповідно до частини третьої статті 48, частини першої статті 49, частин першої, дев'ятої статті 51, пункту 3 частини першої, частини другої статті 52 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити Касьяненку Дмитру Леонідовичу в реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

2. Повернути Касьяненку Д. Л. внесені ним на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії кошти.

3. Копію цієї постанови надіслати Касьяненку Д. Л.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали