Додаткова копія: Про відмову Кобилинському М. І. в реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 5 лютого 2019 року N 225

Київ

Про відмову Кобилинському М. І. в реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 31 січня 2019 року громадянин України Кобилинський Микола Іванович особисто подав документи для реєстрації кандидатом на пост Президента України.

Розглянувши подані документи, Центральна виборча комісія встановила.

Згідно з частиною першою статті 48 Закону України "Про вибори Президента України" (далі - Закон) громадянин України, який відповідно до статті 9 Закону може бути обраний Президентом України, особисто подає до Центральної виборчої комісії засвідчену в установленому законом порядку заяву про самовисунення кандидатом на пост Президента України.

Проте Кобилинський М. І. не подав заяви про самовисунення кандидатом на пост Президента України, засвідченої в установленому законом порядку, що вказує на порушення встановленого статтею 48 Закону порядку самовисування.

Натомість він подав на паперовому носії заяву про "згоду балотуватися кандидатом на пост Президента України на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року від безпартійний - самовисуванець".

Частиною третьою статті 48 Закону встановлено, що до заяви додаються документи, передбачені частиною першою статті 51 Закону.

За змістом пункту 1 частини першої статті 51 Закону одним з документів, за умови отримання яких Центральна виборча комісія реєструє кандидата на пост Президента України, є анкета кандидата на пост Президента України за формою, встановленою Центральною виборчою комісією.

Форму анкети кандидата на пост Президента України встановлено постановою Комісії від 27 грудня 2018 року N 270 (Постанова N 270).

Натомість Кобилинський М. І. подав до Комісії на паперовому носії анкету кандидата на пост Президента України за формою, встановленою постановою Комісії від 25 лютого 2014 року N 21 (Постанова N 21), яка втратила чинність.

Отже, Кобилинський М. І. не подав до Комісії документа, передбаченого пунктом 1 частини першої статті 51 Закону.

Також усупереч пунктам 3 - 5, 7 частини першої статті 51 Закону Кобилинським М. І. до Центральної виборчої комісії не подано передвиборної програми кандидата на пост Президента України на паперовому носієві, документа про внесення грошової застави відповідно до статті 49 Закону, декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за рік, що передує року початку виборчого процесу, яка подається кандидатом на пост Президента України (на паперових носіях та в електронному вигляді) за формою, визначеною відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" (Закон N 1700-VII) з урахуванням Роз'яснення щодо застосування деяких положень Закону України "Про вибори Президента України" під час реєстрації кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 31 грудня 2018 року N 272 (Постанова N 272), фотографій кандидата на пост Президента України в електронному вигляді.

Пунктами 1, 3 частини першої статті 52 Закону визначено, що Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата на пост Президента України в разі порушення встановленого Законом порядку висунення кандидата та відсутності документів, зазначених у статтях 48, 51 Закону.

Крім того, Комісія звертає увагу, що подана на паперовому носії автобіографія Кобилинського М. І. не містить відомостей про громадянство та адресу місця проживання із зазначенням часу проживання в Україні.

Отже, згідно з пунктами 1, 3 частини першої статті 52 Закону в Центральної виборчої комісії є підстави для відмови в реєстрації Кобилинського М. І. кандидатом на пост Президента України.

Враховуючи викладене, відповідно до частини першої статті 48, частини першої статті 49, частини дев'ятої статті 51, пунктів 1, 3 частини першої, частини другої статті 52 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити Кобилинському Миколі Івановичу в реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

2. Копію цієї постанови надіслати Кобилинському М. І.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали