Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про відмову ПП "ОБУХІВМІСЬКВТОРРЕСУРСИ" у видачі ліцензії з перероблення побутових відходів

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 9 жовтня 2018 року N 1200

м. Київ

Про відмову ПП "ОБУХІВМІСЬКВТОРРЕСУРСИ" у видачі ліцензії з перероблення побутових відходів

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на засіданні НКРЕКП, яке проводилось у формі відкритого слухання, 09 жовтня 2018 року розглянула питання про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перероблення побутових відходів ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ОБУХІВМІСЬКВТОРРЕСУРСИ" (далі - ПП "ОБУХІВМІСЬКВТОРРЕСУРСИ"), код ЄДРПОУ 32152706.

На підставі поданої ПП "ОБУХІВМІСЬКВТОРРЕСУРСИ" заяви про отримання ліцензії з перероблення побутових відходів від 13 вересня 2018 року та доданих до неї документів НКРЕКП встановила.

Згідно з статтею 11 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон) здобувач ліцензії подає до органу ліцензування заяву про отримання ліцензії за визначеною ліцензійними умовами формою. При цьому до заяви про отримання ліцензії додаються, зокрема, документи відповідно до ліцензійних вимог.

Відповідно до пункту 1.4 глави 1 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перероблення побутових відходів, затверджених постановою НКРЕКП від 25 травня 2017 року N 683 (Постанова N 683) (далі - Ліцензійні умови), НКРЕКП здійснює ліцензування господарської діяльності з перероблення побутових відходів у разі, якщо суб'єкт господарювання провадить (має намір провадити) діяльність з перероблення побутових відходів для населених пунктів з чисельністю населення понад 100 тисяч осіб (сукупно), та/або суб'єкт господарювання провадить (має намір провадити) діяльність з перероблення побутових відходів на об'єктах з потужністю понад 50 тисяч тонн побутових відходів на рік.

Згідно з пунктом 1.6 глави 1 Ліцензійних умов (Постанова N 683) до заяви про отримання ліцензії здобувачем ліцензії надаються, зокрема рішення уповноваженого органу про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво об'єкта перероблення побутових відходів.

При цьому ПП "ОБУХІВМІСЬКВТОРРЕСУРСИ" надано копію рішення Обухівської міської ради від 28 лютого 2006 року N 138 "Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію виробничої бази, яка знаходиться по вул. Київській, 21 напроти бази "Омела", копію рішення Обухівської міської ради від 21 грудня 2010 року N 1439 "Про надання дозволу на виготовлення містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки під реконструкцію цеху по виробництву картонної тари за адресою м. Обухів, вул. Київська, 21" та копію рішення Виконавчого комітету Обухівської міської ради від 19 жовтня 2010 року N 1168 "Про надання дозволу ПП "ОБУХІВМІСЬКВТОРРЕСУРСИ" на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво промислової бази", розташованої за адресою: вул. Промислова, 6, м. Обухів, Київська обл.

Проте, ПП "ОБУХІВМІСЬКВТОРРЕСУРСИ" не надано документального підтвердження наявності рішення уповноваженого органу щодо надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво об'єктів перероблення побутових відходів, які знаходяться за адресами: Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 6 та вул. Київська, 21.

Розглянувши заяву про отримання ліцензії з перероблення побутових відходів та додані до неї документи ПП "ОБУХІВМІСЬКВТОРРЕСУРСИ", НКРЕКП дійшла висновку про невідповідність здобувача ліцензії Ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

Відповідно до частини четвертої статті 13 Закону (Закон N 222-VIII) у разі відмови у видачі ліцензії на підставі встановлення невідповідності здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії, здобувач ліцензії може подати до органу ліцензування нову заяву про отримання ліцензії після усунення причин, що стали підставою для прийняття такого рішення.

Таким чином, якщо ПП "ОБУХІВМІСЬКВТОРРЕСУРСИ" має намір звернутися з новою заявою про отримання ліцензії з перероблення побутових відходів, НКРЕКП пропонує усунути причини, що стали підставою для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії, а саме надати до НКРЕКП копії документів, що підтверджують наявність рішення уповноваженого органу щодо надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво об'єктів перероблення побутових відходів, які знаходяться за адресами: Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 6 та вул. Київська, 21.

З огляду на викладене та відповідно до пункту 1 частини третьої статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Відмовити ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ОБУХІВМІСЬКВТОРРЕСУРСИ" (код ЄДРПОУ 32152706) у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з перероблення побутових відходів у зв'язку з невідповідністю здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали