НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.04.2017 р. N 1428

Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ФІНАЛЬЯНС" у видачі ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)

За результатами розгляду заяви ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ФІНАЛЬЯНС" про отримання ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) від 11.04.2017 N 1/4/17 (вх. від 19.04.2017 N 2943/ФК) (далі - заява) і доданих до неї документів, відповідно до пункту 3 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", пункту 1 частини другої статті 6 (Закон N 222-VIII) та пункту 1 частини третьої статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), підпункту 12 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070 (Положення N 1070/2011), Переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 N 609 (Постанова N 609), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 N 913 (Постанова N 913) (далі - Ліцензійні умови), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ФІНАЛЬЯНС" (місцезнаходження: 03061, місто Київ, вулиця М. Шепелєва, будинок 5, н/п 191; код за ЄДРПОУ 40148920) (далі - Товариство) у видачі ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), а саме на: залучення фінансових активів із зобов'язанням щодо наступного їх повернення в частині залучення фінансових активів від юридичних осіб із зобов'язанням щодо наступного їх повернення; надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту; надання гарантій та поручительств; управління майном для фінансування об'єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю, у зв'язку із встановленням невідповідності здобувача ліцензій Ліцензійним умовам (Постанова N 913), встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензій, а саме:

1.1 подана Товариством заява та документи до неї містять фінансові послуги (залучення фінансових активів із зобов'язанням щодо наступного їх повернення в частині залучення фінансових активів від юридичних осіб із зобов'язанням щодо наступного їх повернення; управління майном для фінансування об'єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю), суміщення яких не дозволено законом, що є порушенням вимог пункту 37 Ліцензійних умов (Постанова N 913);

1.2 примірний договір про надання фінансового кредиту за рахунок власних коштів та примірний договір позики, затверджені загальними зборами учасників Товариства (протокол від 31.03.2017 N 9), не містять посилання на внутрішні правила надання відповідної фінансової послуги (надання коштів у позику, у тому числі і на умовах фінансового кредиту), що є порушенням вимог абзаців третього, дев'ятого пункту 24 Ліцензійних умов (Постанова N 913);

1.3 примірний договір поручительства, затверджений загальними зборами учасників Товариства (протокол від 31.03.2017 N 9), не містить підтвердження, що інформація, зазначена в частині другій статті 12 Закону, надана клієнту, що є порушенням вимог пункту 91 частини першої статті 6 Закону та абзацу десятого пункту 24 Ліцензійних умов (Постанова N 913).

2. Після усунення причин, що стали підставою для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензій, Товариство може повторно подати заяву про отримання ліцензій.

3. Організаційно-розпорядчому департаменту забезпечити оприлюднення рішення на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг у мережі Інтернет не пізніше наступного дня після прийняття рішення.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Нацкомфінпослуг Залєтова О. М.

 

Голова Комісії

І. Пашко

 

Протокол засідання Комісії
від 27 квітня 2017 р. N 58
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали