Додаткова копія: Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ КАПІТАЛ ФІНАНС" у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.02.2018 р. N 259

Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ КАПІТАЛ ФІНАНС" у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)

За результатами розгляду заяви ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ КАПІТАЛ ФІНАНС" про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) від 12.02.2018 N 12/02/18-1 (вх. від 13.02.2018 N П 522) (далі - заява) та доданих до неї документів, відповідно до пункту 3 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" (далі - Закон), пункту 1 частини другої статті 6 (Закон N 222-VIII) та пункту 1 частини третьої статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), підпункту 12 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070 (Положення N 1070/2011), Переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 N 609 (Постанова N 609), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 N 913 (Постанова N 913) (далі - Ліцензійні умови), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ КАПІТАЛ ФІНАНС" (місцезнаходження: 01001, місто Київ, вулиця Мала Житомирська, будинок 16/3, н. п. з N 1 по N 8 в лт. "А"; код за ЄДРПОУ 39544044) (далі - Товариство) у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), а саме на надання послуг з факторингу, у зв'язку зі встановленням невідповідності здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії, а саме:

1.1 на власному веб-сайті (http://financecompany.wixsite.com/capital-finance) Товариства (далі - веб-сайт) не розміщені внутрішні правила надання фінансових послуг, що є порушенням вимог абзацу п'ятого пункту 24 Ліцензійних умов (Постанова N 913);

1.2 на веб-сайті не розміщена інформація, яка передбачена пунктами 1, 4 частини першої статті 12 Закону, а саме: відомості про фінансові показники діяльності фінансової установи та її економічний стан, які підлягають обов'язковому оприлюдненню; ціну/тарифи фінансових послуг, що є порушенням вимог абзацу чотирнадцятого пункту 24 Ліцензійних умов (Постанова N 913);

1.3 на веб-сайті не розміщена інформація, яка передбачена пунктом 7 частини четвертої статті 121 Закону, а саме річна фінансова та консолідована фінансова звітність, що є порушенням вимог абзацу п'ятнадцятого пункту 24 Ліцензійних умов (Постанова N 913);

1.4 на веб-сайті не розміщена інформація щодо режиму робочого часу фінансової установи, а саме щодо робочих та вихідних днів, робочих годин та годин перерви, що є порушенням вимог абзацу сімнадцятого пункту 24 Ліцензійних умов (Постанова N 913).

2. Після усунення причин, що стали підставою для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії, Товариству пропонується повторно подати заяву про отримання ліцензії.

3. Управлінню забезпечення діяльності Голови та членів Комісії забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг у мережі Інтернет не пізніше наступного робочого дня після прийняття рішення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Нацкомфінпослуг Залєтова О. М.

 

Голова Комісії

І. Пашко

 

Протокол засідання Комісії
від 22 лютого 2018 р. N 14
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали