РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.06.2018 р. N 434

Про відмову у наданні дозволу на право користування пільгами з оподаткування

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні", відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року N 1010 "Про затвердження Порядку надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів" (зі змінами), враховуючи рішення комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів у Рівненській області (протокол засідання від 20 червня 2018 року N 28), утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 21 серпня 2013 року N 455 (Розпорядження N 455):

1. Затвердити перелік підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, яким відмовлено в наданні дозволу на право користування пільгами з оподаткування, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Ундіра В. О.

 

В. о. голови адміністрації

І. Тимошенко

 

Додаток
до розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
27.06.2018 N 434

ПЕРЕЛІК
підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, яким відмовлено в наданні дозволу на право користування пільгами з оподаткування

N

Назва підприємства, організації, код ЄДРПОУ

Підстава для відмови у наданні пільг

1.

Підприємство об'єднання громадян (релігійної організації, профспілки) "Святобор Л", код 38439980

Пункт 11 Порядку надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року N 1010 (зі змінами):
виявлення недостовірних даних у поданих підприємством, організацією документах;
невиконання підприємством, організацією вимог пункту 2 цього Порядку

 

Керівник апарату адміністрації

О. Бірюков
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали