КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 квітня 2012 року N 529/7866

Про відмову у наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Котову Володимиру Андрійовичу для будівництва і обслуговування торговельного комплексу на вул. Ташкентській у Дарницькому районі м. Києва

На виконання постанови Окружного адміністративного суду м. Києва від 29.06.2011 N 2а-4005/11/2670, розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою фізичній особі - підприємцю Котову Володимиру Андрійовичу щодо відведення земельної ділянки на вул. Ташкентській у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що відповідно до частини другої статті 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, встановлених частинами другою, третьою статті 134 цього Кодексу, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Котову Володимиру Андрійовичу на вул. Ташкентській у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,01 га для будівництва і обслуговування торговельного комплексу.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали