КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 квітня 2012 року N 526/7863

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю підприємству з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу "Фірма "Надія" на вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі м. Києва для реконструкції нежитлової споруди під офіс

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю підприємству з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу "Фірма "Надія" щодо відведення земельної ділянки на вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи лист Головного управління містобудування та архітектури від 23.02.2012 N 2314/0/18/27-12, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю підприємству з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу "Фірма "Надія" на вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,04 га в оренду на 49 років для реконструкції нежитлової споруди під офіс.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали