КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 квітня 2012 року N 528/7865

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" на вул. Львівській, 72-а у Святошинському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та експлуатації житлового будинку, в тому числі за програмою "Доступне житло"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" щодо відведення земельної ділянки на вул. Львівській, 72-а у Святошинському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що наміри забудови не відповідають Генеральному плану розвитку м. Києва (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 23.02.2012 N 12312/0/18/27-12), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" на вул. Львівській, 72-а у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,39 га в постійне користування для будівництва, обслуговування та експлуатації житлового будинку, в тому числі за програмою "Доступне житло".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали