КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24 травня 2012 року N 606/7943

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадській організації "Київське міське добровільне товариство голубоводів та любителів декоративних курей "ПТАХІВНИК" на вул. Сиваській, 1-ж у Дніпровському районі м. Києва для будівництва клубу та пташиного ринку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадській організації "Київське міське добровільне товариство голубоводів та любителів декоративних курей "ПТАХІВНИК" на вул. Сиваській, 1-ж у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, враховуючи негативний висновок Головного управління містобудування та архітектури від 09.04.2012 N 4548/0/18-3/27-12, керуючисьстаттями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадській організації "Київське міське добровільне товариство голубоводів та любителів декоративних курей "ПТАХІВНИК" на вул. Сиваській, 1-ж у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,68 га в постійне користування для будівництва клубу та пташиного ринку.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали