КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24 травня 2012 року N 605/7942

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Київській області на вул. Лук'янівській, 63 у Шевченківському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Київській області на вул. Лук'янівській, 63 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, враховуючи, що зазначена ділянка є прибудинковою територією (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 09.06.2011 N 6243/0/18/27-11) та колективне звернення мешканців житлово-будівельного кооперативу "Автомат-2" від 09.12.2011 N 413, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядуванні в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Київській області на вул. Лук'янівській, 63 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,36 га в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку.

2. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 переліку підприємств, установ і організацій, яким відводяться земельні ділянки у Шевченківському районі, додатка 2 до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 21.11.90 N 1000 "Про відведення земельних ділянок підприємствам, установам і організаціям для будівництва об'єктів" як такий, що відбувся.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали