КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 24 квітня 2018 року N 795/4859

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ "ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "МАКАРІВСЬКИЙ" на вул. Отто Шмідта, 2/2 у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування існуючих гаражів

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ "ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "МАКАРІВСЬКИЙ" на вул. Отто Шмідта, 2/2 у Подільському районі м. Києва та додані документи, враховуючи невідповідність місця розташування земельної ділянки Генеральному плану міста Києва, затвердженому рішенням Київської міської ради від 28 березня 2002 року N 370/1804 "Про затвердження "Генерального плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року", керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України "Про землеустрій", Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ "ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "МАКАРІВСЬКИЙ" на вул. Отто Шмідта, 2/2 у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,72 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в оренду на 15 років для експлуатації та обслуговування існуючих гаражів (К-30899).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали