КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 24 квітня 2018 року N 792/4856

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Новохацькому Анатолію Юрійовичу на дорозі Кільцевій, 1-в у Голосіївському районі м. Києва для виставкового центру рослин

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Новохацькому Анатолію Юрійовичу на дорозі Кільцевій, 1-в у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що відповідно до статті 134 Земельного кодексу України право оренди земельної ділянки набувається шляхом проведення земельних торгів, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Новохацькому Анатолію Юрійовичу на дорозі Кільцевій, 1-в у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,21 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в оренду на 10 років для виставкового центру рослин (К-30458).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали