КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 24 квітня 2018 року N 778/4842

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Нагорному Ігорю Анатолійовичу на просп. Степана Бандери в Оболонському районі м. Києва для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Нагорному Ігорю Анатолійовичу на просп. Степана Бандери в Оболонському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що заявлена у клопотанні ініціатива не відповідає містобудівній документації за функціональним призначенням, а саме: земельна ділянка належить частково до території громадських будівель та споруд, частково до зелених насаджень загального користування та частково до вулиць і доріг, уточнюється червоними лініями (витяг з містобудівного кадастру від 31.03.2017 N 2495/0/12-2/12-03-17), керуючись статтями 9, 118 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Нагорному Ігорю Анатолійовичу на просп. Степана Бандери в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,06 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (К-30407).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали