КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 24 квітня 2018 року N 774/4838

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "МАКРОМАКС" на Залізничному шосе, 2-а у Печерському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації офісного центру

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "МАКРОМАКС" на Залізничному шосе, 2-а у Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що заявлена ініціатива не відповідає містобудівній документації за функціональним призначенням а саме: земельна ділянка відноситься до території захисних зелених насаджень та вулиць та доріг (уточнюється червоними лініями), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "МАКРОМАКС" на Залізничному шосе, 2-а у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,23 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в оренду на 10 років для обслуговування та експлуатації офісного центру (К-30197).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали